- Eventueel gepoest tegen meerprijs

De Toyota Aygo X scoort! Niet alleen door zijn ruimte en zijn rijcomfort, maar ook door zijn eigenwijze uitstraling. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. In deze Aygo X vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen. Deze auto heeft airconditioning aan boord. U bent in deze Toyota ook voorzien van isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Aygo X is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Deze auto heeft een bestaande APK tot maart 2028. Dit is een meeneemprijs, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is €15.235. Let op! Ondernemers kunnen de BTW verrekenen.
Bent u geïnteresseerd in een financiering voor deze auto? Vraag naar de mogelijkheden.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.
Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.
Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2026.
Binnen 15 minuten geregeld
Vandaag besteld? Binnen een week geleverd
Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op