Renault Scénic Xmod 1.2 TCe Bose Clima Navigatie Trekhaak Cruise Control Inruil Mogelijk!

Bluetooth telefoonvoorbereiding
Lichtmetalen wielen 17" Sari
Trekhaak
Audio-navigatie full map
LED dagrijverlichting
Airco (automatisch)
Cruise control

Bijzondere opties

  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Lichtmetalen wielen 17" Sari
  • Trekhaak
  • Audio-navigatie full map
  • LED dagrijverlichting
  • Airco (automatisch)
  • Cruise control

Specificaties

Kilometerstand 148.962 km
Bouwjaar 2014
Kleur grijs
Interieurkleur Zwart
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Carrosserievorm MPV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK Bij aflevering
Onderhoudsboekje Dealer onderhouden
BTW/Marge Marge
Aantal versnellingen 6
Vermogen 132 pk
Aantal cylinders 4
Cylinderinhoud 1198cc
Topsnelheid 190 km/h
Gewicht 1.316 kg
Trekgewicht 1.500 kg
Wielbasis 270 cm
Lengte 437 cm
Breedte 185 cm
Hoogte 168 cm
EnergielabelC
Verbruik (gemiddeld) 6.4 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 5.6 liter per 100km
CO2 uitstoot 145 gram per kilometer

Opties

Exterieur
Trekhaak LED dagrijverlichting Keyless entry Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Dimlichten automatisch Parkeersensor achter mistlampen voor Lichtmetalen velgen 17" Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar Buitenspiegels elektrisch inklapbaar Bumpers in carrosseriekleur Dakrails
Infotainment
Bluetooth telefoonvoorbereiding Audio-navigatie full map
Interieur
Airco (automatisch)Cruise controlRegensensorVoorstoelen in hoogte verstelbaarElektrische ramen voor en achterStuurbekrachtigingBoordcomputerStuur verstelbaar
Veiligheid
Hill hold functieAirbag(s) hoofd voorAirbag(s) hoofd achterAnti Blokkeer SysteemAirbag passagierElektronisch Stabiliteits ProgrammaAirbag bestuurderAlarm klasse 1(startblokkering)Airbag(s) side voor
Overige
Lichtmetalen wielen 17" SariMistlampen voor

Drive for change: dat is het motto bij Renault. En dat bewijst het merk met innovatieve techniek, maar ook met Frans gevoel voor styling. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in hoogte verstelbare voorstoelen.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Renault met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Natuurlijk is deze Renault Scénic Xmod voorzien van cruise control. U bent in deze Renault ook voorzien van navigatiesysteem, keyless entry, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.

In de Renault Scénic Xmod heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg.

De auto is dealer onderhouden en wordt geleverd met een nieuwe APK! Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 7440 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden.

Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!

ZONDAG KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!

Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:

Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.

Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.

Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.

Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.

Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.

Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-

AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)

Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!

Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.

Service pakketten

€29,50
Auto Hoge Basis GEEN GARANTIE De auto is schoon bij aflevering
  • Eventueel gepoest tegen meerprijs
Vrijwaren inruilauto Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil Tenaamstelling Toevoegen
€299,50
Hoge Best Select vanaf €1.500,- Auto Hoge Basis + 3 maanden Best Select garantie*
  • Maximum van 5.000 km
Toevoegen
€599,50
Hoge Best Select Plus Best select pakket + 3 maanden volledige garantie
  • Maximum van 5.000 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
€999,50
Hoge Best Select Premium Best select pakket + 6 maanden volledige garantie
  • Maximum van 7.500 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
v.a. €1999,-
BOVAG Garantie vanaf €4.500,- Hoge Best Select Premium + Grote onderhoudsbeurt 12 maanden BOVAG garantie Toevoegen
* Dit houdt in dat u garantie heeft op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak. De uitgebreide voorwaarden kunt u vinden in de meegeleverde voorwaarden. U dient, bij onverhoopte storingen, zelf een diagnose te laten stellen bij een garage van uw keuze. Wanneer hier uit blijkt dat u recht heeft op garantie nemen wij het vanaf hier van u over. De kosten van diagnose zijn voor uw rekening.

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!

Bereken uw leaseprijs

Thijmen Wijnands
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
0591 53 19 15
NL
Lease vanaf € 109 per maand

Binnen 15 minuten geregeld

Vandaag besteld? Binnen een week geleverd

Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op

Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 6.440
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 6.440