
- Eventueel gepoest tegen meerprijs
Ook anno nu blijven Franse auto's altijd hun elegantie en romantiek houden. Maar vergis u niet: qua techniek en prestaties is deze Drive for change van wereldniveau. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Stap achter het stuur en u voelt zich meteen thuis. Het interieur voelt weldadig aan. De bestuurdersstoel met zijn massagefunctie helpt u om tijdens iedere rit ontspannen en alert te blijven. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het high performance audiosysteem produceert krachtige bassen en heldere hoge tonen. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Renault Mégane Estate voorzien van parkeersensoren! Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. Dankzij de keyless entry nooit meer graven in uw zakken of tassen op zoek naar de autosleutel. Uw auto herkent u en zet de deuren open! Met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer is deze Renault helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Mégane Estate samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Renault u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen.
De auto is goed onderhouden en heeft APK tot 14-06-2026. Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 14.240 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden,
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Renault wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
AANSTAANDE ZONDAG IS HET KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Auto Hoge Basis (GEEN GARANTIE!) € 29,50
- De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
- De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard
- Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil
- Tenaamstelling
Hoge Best Select (v.a. € 1500,-) €299,50
- Idem als bovenstaande
- 3 maanden (met een maximum van 5000 km) Best Select garantie
Dit houdt in dat u garantie heeft op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en
versnellingsbak. De uitgebreide voorwaarden kunt u vinden in de meegeleverde
voorwaarden. U dient, bij onverhoopte storingen, zelf een diagnose te laten stellen
bij een garage van uw keuze. Wanneer hier uit blijkt dat u recht heeft op garantie
nemen wij het vanaf hier van u over. De kosten van diagnose zijn voor uw rekening.
Hoge Best Select Plus € 599,50
- Idem als bovenstaande
- 3 maanden volledige garantie (met een maximum van 5000 km, Bovag voorwaarden)
Hoge Best Select Premium
-Idem als bovenstaande
-6 maanden volledige garantie (met een maximum van 7500 km, Bovag voorwaarden)
BOVAG Garantie (v.a. € 4500,-) v.a. €1295,-
- Idem als bovenstaande
- Onderhoud volgens serviceplan
- 12 maanden Bovag garantie
Twee weken omruilgarantie € 0,-
- U heeft, vaak na een proefrit, een weloverwogen beslissing genomen bij de aanschaf van
uw auto. Echter, soms lopen zaken anders dan voorspeld en kunt u spijt krijgen van deze
beslissing. Indien u om wat voor reden dan ook spijt heeft van de aankoop van de door u
aangeschafte auto, dan kunt u deze (tegen voorwaarden) binnen 14 dagen omruilen
tegen een andere auto uit onze voorraad, van minimaal dezelfde prijs. De auto dient
natuurlijk in dezelfde staat te verkeren als bij de aflevering en mag niet meer dan 1000
km gereden hebben. Op deze manier kunt u bij ons nooit een KAT IN DE ZAK kopen. Deze
service geldt op auto’s vanaf € 1500,-
- We rekenen € 200,- op het moment dat u gebruik maakt van deze service
AUTO HOGE EMMEN
Jacob le Mairestraat 231
7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.
Binnen 15 minuten geregeld
Vandaag besteld? Binnen een week geleverd
Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op