- Eventueel gepoest tegen meerprijs

De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Nissan X-Trail uit 2007, met zijn kilometerstand van 217993. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook elektrisch verstelbare voorstoelen en 17 inch lichtmetalen velgen.
Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het full map navigatiesysteem. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp!
De auto is goed onderhouden en wordt geleverd met een nieuwe APK! Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 7740 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.
Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.
Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.
Binnen 15 minuten geregeld
Vandaag besteld? Binnen een week geleverd
Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op