Notice: Constant DONOTCACHEPAGE already defined in /home/autohoge/domains/autohoge.nl/public_html/wp-content/plugins/cadar/src/Service/DisplayHelper.php on line 14
Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Lounge Automaat Carplay Stoelverwarming Schuifdak Inruil Mogelijk! – Auto Hoge Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Lounge Automaat Carplay Stoelverwarming Schuifdak Inruil Mogelijk! – Auto Hoge

Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Lounge Automaat Carplay Stoelverwarming Schuifdak Inruil Mogelijk!

Handbediende airconditioning
Voorstoelen verwarmd
100% Onderhouden
Stuurwiel multifunctioneel
Lichtmetalen velgen 15"
Apple carplay
Panoramisch glazen zonnedak met elektrisch zonnescherm

Bijzondere opties

  • Handbediende airconditioning
  • Voorstoelen verwarmd
  • 100% Onderhouden
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Lichtmetalen velgen 15"
  • Apple carplay
  • Panoramisch glazen zonnedak met elektrisch zonnescherm

Specificaties

Kilometerstand 122.248 km
Bouwjaar 2015
Kleur zwart
Interieurkleur Zwart
Bekleding Leder
Transmissie Automaat
Brandstof Benzine
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 3
Aantal zitplaatsen 4
APK Bij aflevering
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge Marge
Aantal versnellingen 5
Vermogen 82 pk
Aantal cylinders 2
Cylinderinhoud 875cc
Topsnelheid 171 km/h
Gewicht 915 kg
Trekgewicht 800 kg
Wielbasis 230 cm
Lengte 357 cm
Breedte 163 cm
Hoogte 149 cm
EnergielabelA
Verbruik (gemiddeld) 3.8 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 3.4 liter per 100km
CO2 uitstoot 88 gram per kilometer

Opties

Exterieur
Lichtmetalen velgen 15" Bumpers in carrosseriekleur Metaalkleur LED dagrijverlichting Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar Panoramadak Chroom delen exterieur
Infotainment
Stuurwiel multifunctioneel Apple carplay
Interieur
Voorstoelen verwarmdAircoAchterbank in delen neerklapbaarElektrische ramen voorStuurbekrachtigingArmsteunStuur verstelbaar
Veiligheid
Airbag bestuurderAlarm klasse 1(startblokkering)Elektronisch Stabiliteits ProgrammaAirbag(s) hoofd voorAirbag(s) hoofd achterAirbag(s) side voorAirbag passagierBandenspanningscontrolesysteemAnti doorSlip RegelingHill hold functieAirbag(s) knieAnti Blokkeer Systeem
Overige
Handbediende airconditioning100% OnderhoudenPanoramisch glazen zonnedak met elektrisch zonneschermIn delen neerklapbare achterbankstuur multifunctioneel

Dit is nu typisch een auto die u goed moet bekijken. Want hij zal u beslist verrassen met zijn ruimte en zijn rijkwaliteiten. Deze Fiat 500 heeft 122248 kilometer op de teller staan, hij is van het bouwjaar 2015. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De motor in deze Fiat maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Fiat 500 heeft verwarmbare voorstoelen. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.

U vindt in deze auto ook airconditioning.

Zoals u mag verwachten van deze Fiat 500 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.

De onderhoudshistorie is aanwezig en de auto wordt geleverd met een nieuwe APK! Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 10.740 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden.

Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.

AANSTAANDE ZONDAG IS HET KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!

Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:

Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.

Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.

Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.

Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.

Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.

Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €1.500,- en op auto’s tot €4.000,-

AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)

Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!

Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.

Service pakketten

€29,50
Auto Hoge Basis GEEN GARANTIE De auto is schoon bij aflevering
  • Eventueel gepoest tegen meerprijs
Vrijwaren inruilauto Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil Tenaamstelling Toevoegen
€299,50
Hoge Best Select vanaf €1.500,- Auto Hoge Basis + 3 maanden Best Select garantie*
  • Maximum van 5.000 km
Toevoegen
€599,50
Hoge Best Select Plus Best select pakket + 3 maanden volledige garantie
  • Maximum van 5.000 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
€999,50
Hoge Best Select Premium Best select pakket + 6 maanden volledige garantie
  • Maximum van 7.500 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
v.a. €1999,-
BOVAG Garantie vanaf €4.500,- Hoge Best Select Premium + Grote onderhoudsbeurt 12 maanden BOVAG garantie Toevoegen
* Dit houdt in dat u garantie heeft op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak. De uitgebreide voorwaarden kunt u vinden in de meegeleverde voorwaarden. U dient, bij onverhoopte storingen, zelf een diagnose te laten stellen bij een garage van uw keuze. Wanneer hier uit blijkt dat u recht heeft op garantie nemen wij het vanaf hier van u over. De kosten van diagnose zijn voor uw rekening.

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!

Bereken uw leaseprijs

Jos Hijlkema
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
0591 53 19 15
NL
Lease vanaf € 159 per maand

Binnen 15 minuten geregeld

Vandaag besteld? Binnen een week geleverd

Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op

Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 9.440
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 9.440