Notice: Constant DONOTCACHEPAGE already defined in /home/autohoge/domains/autohoge.nl/public_html/wp-content/plugins/cadar/src/Service/DisplayHelper.php on line 14
Citroën C1 1.0 VTi Feel Airco Limiter Elektrisch Pakket 100% Onderhouden 1e Eigenaar Inruil Mogelijk! – Auto Hoge Citroën C1 1.0 VTi Feel Airco Limiter Elektrisch Pakket 100% Onderhouden 1e Eigenaar Inruil Mogelijk! – Auto Hoge

Citroën C1 1.0 VTi Feel Airco Limiter Elektrisch Pakket 100% Onderhouden 1e Eigenaar Inruil Mogelijk!

Elektrische ramen voor
BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
100% Onderhouden
Airco
1e eigenaar

Bijzondere opties

  • Elektrische ramen voor
  • BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
  • 100% Onderhouden
  • Airco
  • 1e eigenaar

Specificaties

Kilometerstand 124.633 km
Bouwjaar 2019
Kleur wit
Interieurkleur Zwart
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Carrosserievorm Hatchback
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 4
APK Bij aflevering
Onderhoudsboekje ja
BTW/Marge BTW (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
Aantal versnellingen 5
Vermogen 73 pk
Aantal cylinders 3
Cylinderinhoud 998cc
Topsnelheid 160 km/h
Gewicht 815 kg
Wielbasis 234 cm
Lengte 347 cm
Breedte 162 cm
Hoogte 146 cm
EnergielabelB
Verbruik (gemiddeld) 3.8 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 3.5 liter per 100km
CO2 uitstoot 111 gram per kilometer

Opties

Exterieur
Mistlampen voor Buitenspiegels in carrosseriekleur Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening LED dagrijverlichting Bumpers in carrosseriekleur Getint glas
Infotainment
Audio installatie Bluetooth telefoonvoorbereiding Stuurwiel multifunctioneel MP3 aansluiting
Interieur
Elektrische ramen voorAircoAchterbank in delen neerklapbaarHoofdsteunen achterStuur verstelbaarBestuurdersstoel in hoogte verstelbaarStuurbekrachtiging snelheidsafhankelijkBoordcomputer
Veiligheid
Brake Assist SystemAlarm klasse 1(startblokkering)Anti Blokkeer SysteemAnti doorSlip RegelingAirbag bestuurderAirbag passagierElektronisch Stabiliteits ProgrammaAirbag(s) side voorAirbag(s) hoofd achterAirbag(s) hoofd voorIsofix bevestiging voor kinderzitjesBandenspanningscontrolesysteem
Overige
BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)100% Onderhouden1e eigenaarRadio / MP3 speler met USB en jack aansluitingen en 2 luidsprekersPack Comfort

Deze Citroën C1 gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Citroën C1. Onder de motorkap zit een benzinemotor met drie cilinders, die zeer zuinig is. In deze Citroën profiteert u onder andere ook van: LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Met de audiobediening op het stuur regelt u de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.

Zoals u mag verwachten van deze Citroën C1 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Citroën C1 als zich een noodsituatie voordoet.

Deze auto wordt afgeleverd met een nieuwe APK. Dit is een meeneemprijs, de fullserivceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 8250 euro
Bent u geïnteresseerd in een financiering voor deze auto?

Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!

AANSTAANDE ZONDAG IS HET KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!

Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:

Check & Go! (GEEN GARANTIE!) € 29,50
- De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
- De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld
- Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.

Basis 12 maanden garantie €595,-
- Idem als Check & Go!
- De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000km op de teller hebben.
- Reparatiemogelijkheid bij u in omgeving mogelijk.
- U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
- Per claim is er een maximale uitkering van €5000,-.

Premium 12 maanden garantie €795,-
- Idem al Check & Go!
- De auto mag minimaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000km op de teller hebben.
- Pechhulp door heel Nederland.
- Reparatie bij in de omgeving mogelijk.
- Garantie in Europa*.

Voor zowel het basis als premium pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk hiervoor geldt een Accu ad-on van €200,- voor elektrische en hybrid occasions.

Bovag 12 maanden garantie €1295,-
- Idem als Check & Go!
- De auto mag minimaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000km op de teller hebben.
- Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
- Pechhulp door heel Nederland.
- Garantie in Europa.
- Algehele garantie volgens de Bovag voorwaarden.
- Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.

Best select 3 maanden €295,-*
- Idem als Check & Go! pakket
- Eigen risico €45, Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
- Mogelijk op auto's vanaf €150,- en op auto’s tot €4000.

AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)

Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!

Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.

Service pakketten

€29,50
Auto Hoge Basis GEEN GARANTIE De auto is schoon bij aflevering
  • Eventueel gepoest tegen meerprijs
Vrijwaren inruilauto Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil Tenaamstelling Toevoegen
€299,50
Hoge Best Select vanaf €1.500,- Auto Hoge Basis + 3 maanden Best Select garantie*
  • Maximum van 5.000 km
Toevoegen
€599,50
Hoge Best Select Plus Best select pakket + 3 maanden volledige garantie
  • Maximum van 5.000 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
€999,50
Hoge Best Select Premium Best select pakket + 6 maanden volledige garantie
  • Maximum van 7.500 km
  • BOVAG voorwaarden
Toevoegen
v.a. €1999,-
BOVAG Garantie vanaf €4.500,- Hoge Best Select Premium + Grote onderhoudsbeurt 12 maanden BOVAG garantie Toevoegen
* Dit houdt in dat u garantie heeft op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak. De uitgebreide voorwaarden kunt u vinden in de meegeleverde voorwaarden. U dient, bij onverhoopte storingen, zelf een diagnose te laten stellen bij een garage van uw keuze. Wanneer hier uit blijkt dat u recht heeft op garantie nemen wij het vanaf hier van u over. De kosten van diagnose zijn voor uw rekening.

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!

Bereken uw leaseprijs

Jos Hijlkema
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
0591 53 19 15
NL
Lease vanaf € 98 per maand

Binnen 15 minuten geregeld

Vandaag besteld? Binnen een week geleverd

Wij nemen dezelfde werkdag al contact met je op

Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 6.940
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 6.940