
- Eventueel gepoest tegen meerprijs
Deze goed onderhouden Chevrolet Spark heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Zijn compacte motor geeft deze Chevrolet uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Tot de uitrusting behoren ook in delen neerklapbare achterbank en LPG-installatie.
Ook lekker handig is de audiobediening op het stuur. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De onderhoudshistorie is aanwezig en de auto wordt geleverd met een nieuwe APK!
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
AANSTAANDE ZONDAG IS HET KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Check & Go! (GEEN GARANTIE!) € 29,50
- De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
- De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld
- Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
- Idem als Check & Go!
- De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000km op de teller hebben.
- Reparatiemogelijkheid bij u in omgeving mogelijk.
- U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
- Per claim is er een maximale uitkering van €5000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
- Idem al Check & Go!
- De auto mag minimaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000km op de teller hebben.
- Pechhulp door heel Nederland.
- Reparatie bij in de omgeving mogelijk.
- Garantie in Europa*.
Voor zowel het basis als premium pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk hiervoor geldt een Accu ad-on van €200,- voor elektrische en hybrid occasions.
Bovag 12 maanden garantie €1295,-
- Idem als Check & Go!
- De auto mag minimaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000km op de teller hebben.
- Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
- Pechhulp door heel Nederland.
- Garantie in Europa.
- Algehele garantie volgens de Bovag voorwaarden.
- Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Best select 3 maanden €295,-*
- Idem als Check & Go! pakket
- Eigen risico €45, Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
- Mogelijk op auto's vanaf €150,- en op auto’s tot €4000.
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2025.